Taxi Góral Wrocław

Mercedes Klasy S

Modele: W221 long i W220 (po liftingu)

Niska cena za wysoką jakość usługi

Zajmujemy się głównie przejazdami między miastami jak i również obsługujemy trasy międzynarodowe. Świadczymy usługi kompleksowej obsługi VIP-ów: transfery z lotnisk i na lotnisko, przewozy do hoteli, do siedzib firm na terenie całego kraju oraz pod adresy prywatne.

Stacjonujemy na wrocławskim lotnisku (Lotnisko im. Kopernika, ul. Graniczna 190 Wrocław) oraz w centrum Wrocławia przy hotelach.

Wszyscy nasi kierowcy są licencjonowani, posługują się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, wykazują się wysoką kulturą osobistą. Posiadają doświadczenie w obsłudze VIP-ów z różnych krajów, w tym z krajów azjatyckich.

Zapewniamy luksusowe samochody o reprezentacyjnym wyglądzie.

Cena za kilometr (w zależności od długości trasy):

Przykładowe ceny usługi w obrębie Wrocławia:

Oferujemy również obsługę ślubów i wesel, jako auto do ślubu - od 300 do 1000 zł.

Kilka przykładowych tras z Wrocławia:

{{price.first.target}} {{price.first.pln}} zł {{price.second.target}} {{price.second.pln}} zł

Niniejsze ceny są cenami przykładowymi i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny dotyczą modeli Mercedes S Klasa W220 i E Klasa W211. W przypadku modeli Mercedes S Klasa W221 oraz E Klasa W212 należy doliczyć 30% ceny.

W celu otrzymania dokładnej oferty i ceny usługi należy opisać przebieg trasy. Pełny jej koszt jest ustalany przed jej wykonaniem. Dodatkowo do usługi doliczany jest koszt winiet, opłaty za płatne autostrady oraz koszty parkingu.

Podczas kilkudniowych wyjazdów, jeśli klient nie gwarantuje noclegów, do ceny usługi doliczany jest koszt noclegu w hotelu dla kierowcy oraz koszt parkingu.

Oczekiwanie na klienta do 15 minut jest wliczone w cenę, spóźnienie powyżej 15 minut traktowane jest jak postój czyli obowiązuje stawka za godzinę postoju.

Rezygnacja z kursu, kiedy samochód jest już podstawiony to koszt 30 zł.

Akceptujemy płatności kartami, do ceny doliczane są 2%, 3% lub 5% w zależności od rodzaju karty.

Akceptujemy płatność gotówką w PLN, USD, EUR oraz GBP.

Za usługę wystawiamy rachunek uproszczony lub paragon fiskalny z ceną umowną.